Haber

PSG defteri kapatıyor! Barcelona resmen Messi’yi açıkladı!

Paris Saint-Germain ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor. Lionel Messi Barselona’ya dönmeye hazırlanıyor. Katalan devinin başkan yardımcısı Rafa Yuste çarpıcı bir açıklama yaptı.

“İLETİŞİMDEYİZ”

İlgili Makaleler

Yuste yaptığı açıklamada, “Hayattaki güzel hikayelerin iyi bitmesi gerektiğine inanıyorum. Leo Messi ve ailesine ne kadar düşkün olduğumu biliyorum. Leo’nun ayrılığı sırasında çok kötüydüm. La Masia ve La Masia’dan bahsediyorsak ve Altyapı, Messi’den bahsediyoruz. Tabii onun geri dönmesini çok isterim. Lionel Messi ile temas halindeyiz, evet!” söz konusu.

“KADER BİZİ TEKRAR BİRARAYA GETİRECEK”

Messi’nin geri döneceğine inandığını belirten Yuste, “Bu karşılıklı bir aşk hikayesi. Messi, Barcelona’da futbolu bırakmalı. Aşık olup ayrılırsanız onu hep özleyeceksiniz. Barcelona, ​​Messi’ye hep aşık olacak. Messi.” her zaman Barselona’da ve şehirde olacak. aşık. Kader bizi yeniden bir araya getirecek.” sözlerini kullandı.

“ŞARTLARI GÜÇLENDİRECEĞİZ”

Transferin gerçekleşmesi için maaş bütçesinde düzenleme yapmaları gerektiğini söyleyen Yuste, “Şartları yerine getirebilirsek her şey mümkün. Leo şu an Parisli bir oyuncu. Ben sadece kendi hislerimi söylüyorum. Paris’in günlük işlerine karışmak istemiyorum ama Paris’in günlük işlerine karışmak da istemiyorum. Zorlayacağız.” söz konusu.

haber-yesilhisar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu