Haber

Meral Akşener Açıkladı: Millet İttifakı 22:00’da Toplanıyor

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Millet İttifakı’nın bugün Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nde toplanacağını duyurdu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Star TV’de katıldığı bir programda cumhurbaşkanı adayı ve Millet Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin adaylıktan çekilmesine ilişkin açıklamalarda bulundu. Ayrıca Akşener, Millet İttifakı’nın bugün saat 22:00’de toplanacağını bildirdi.

İlgili Makaleler

Meral Akşener’in açıklamalarından öne çıkanlar:

Ben ‘Sn’ diyen bir insanım. İnce’nin aday olduğu dönemde ve zaman zaman eleştirilere maruz kaldığı dönemde aday olma hakkına saygı duyulması gerekir. Tabii ki istifanıza saygı duyuyorum. Ancak istifaya götüren bel altı bahislerin çok uygunsuz olduğunu ve Türkiye için bunların son bulması gerektiğini düşünüyorum. acıyla izledim. Bundan sonra ne olacağını bekleyip görmemiz gerekecek.

Politikacıların tüm sonuçlarıyla ilgili misyonu, seçmenlerin kalbini kazanmaktır. Sandık sonucunu beğenmemek bizim için söz konusu değil. İnsanların gönüllerine giremediysek, sonuçtan biz sorumluyuz. İnce’nin bir kırgınlığı var, başından beri söylüyorum. Bu benim yorumum.’

“Muharrem İnce’nin kararını duyduktan sonra Kılıçdaroğlu ile görüşmedik. Saat 22.00’de CHP’de toplantımız var. Seçim günüyle alakalı. Kılıçdaroğlu’nun sosyal medya davetine çok olumlu baktığımı belirtmek isterim. .”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu