Yaşam

Kamuran Akkor, büyük aşkının son nefesini verdiği anları anlattı

Haberler.com’un YouTube kanalında Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla yayınlanan Haber Bahane’nin bu haftaki konuğu usta sanatçı Kamuran Akkor oldu. Sesi ve duruşuyla büyüleyen sanatçı, 40 yıllık eşinin son anlarını anlatırken, “Allah kimseye vermesin. Çok acıydı” dedi.

“2 YILDIR KANSERLE MÜCADELE EDİYOR”

40 yılı aşkın süredir evli olduğu Vasfi Uçaroğlu’nun hastalığını anlatan Akkor, “Son nefesine kadar yanındaydım. Akciğer kanseriydi ve 6 ay hastanede kaldık. Yanındaydım. Gece gündüz hastanede yattı ve onu bir an bile yalnız bırakmadı. Çok iyi bir insandı, çok şanslıyım. Çok iyi bir kocam var. “Hastalıkları teşhis konulmadan önce başladı, sonra 2 yıl boyunca mücadele etti. yıllar” dedi.

“SON SANİYESİNE KADAR EŞİMİN YANINDAYIM”

6 ay boyunca eşini hastanede yalnız bırakmadığını belirten Akkor, sözlerine şöyle devam etti: “Hastanede çok perişandım ama ona söylemedim. Durumu kötüleşince diyerek teselli ettim. ‘Bunu aşacaksın’. Moral desteği verdim, sonra ağladım. Çok kötüydü, çok kötüydü. Ona söylemedim. Daha da kötüydü. Kaybın ardından toparlanmam zor oldu. Damadımla okul kurduk ancak o zaman iyileşebildim.Son saniyeye kadar eşimin yanındaydım.Çok acı verici.Allah başkasını esirgesin.Son anda yarı yarıya oldu. -bilinci açık çünkü yorgundu.Doktorlar bize gelene kadar ona hep ‘canım, biricik’ diye sesleniyordum canım. Her zaman direndi ama bu ilahi bir takdirdi.”

habercukurca.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu