Haber

Elazığspor Başkanı: Hedefimiz kazanarak başlamak

Pazar günü tüm taraftarları yanlarında görmek istediklerini ifade eden Elazığspor Başkanı Serkan Çayır, “Hedefimiz kazanarak başlamak” dedi.

TFF 3. Lig 2. Grup 16. haftasında evinde oynayacağı Amasyaspor FK maçıyla sezonun ikinci yarısına merhaba diyecek Elazığspor, bu maçın hazırlıkları için kendi tesislerinde toplandı. Yarıyıl hazırlıklarını iki aşamada gerçekleştirip güçlerini depolayan Bordo-Beyazlılar, verilen iki günlük iznin ardından hazırlıklar için kendi tesislerinde toplandı.

Verimli bir ara kamp geçirdiklerini belirten Elazığspor Başkanı Serkan Çayır, “Sezonun ilk yarısını play-off potasında tamamladık ve iki etapta yeterli bir kamp dönemi geçirdik. Artık kamp dönemini geride bıraktık. Ve maç haftasına girdik.Amasyaspor FK maçıyla kaldığımız yerden başlayıp galibiyet serimize başladık.” “Devam etmek istiyoruz. Oyuncularımız ve teknik heyetimiz sorumluluklarının bilincinde ve takımımıza güveniyoruz. Taraftarımızın desteğiyle ikinci yarıya galibiyetle başlamak istiyoruz. Tüm taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Pazar günü hedefimiz galibiyetle başlamak” dedi. – ELAZIĞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu