Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın PKK ile ilgili iddiasına İmamoğlu’ndan da bir tepki: Canlı yayında montaj olduğunu itiraf etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ikinci tip Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi siyasette tansiyon yükselirken, TRT’nin ortak yayınında açıklamalarda bulundu. Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında Kemal KılıçdaroğluHedef aldı.

“KILIÇDAROĞLU’NUN KANDİL İLE VİDEO ÇEKİMLERİ VAR”

İlgili Makaleler

Programda Abdülkadir Selvi, “Efendim konuşmanızda iki kez ‘Bunlarla video çekmişler’ dediniz. Formda sorulduğunda Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kılıçdaroğlu’nun Kandil’de halkla görüntüleri var. Onları serbest bıraktılar. Hadi hadi. Anlıyor musunuz? Ama montaj ama bu PKK’lılar videolarla desteklediler.”

“CANLI OLARAK MONTAJ OLDUĞUNU DOĞRULEDİ”

Kılıçdaroğlu’nun Erdoğan’ın sözlerine tepkisi Millet İttifakı Başkan Yardımcısı ve İBB Lideri Ekrem İmamoğlu’ndan geldi. İmamoğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan canlı yayında Kemal Kılıçdaroğlu’nun mitinglerde millete gerçek diye gösterdiği videonun montaj olduğunu itiraf etmiştir. Bu iftira ve komplo kampanyasıdır. Ayağına dolanmış bir Müslümana asla yakışmaz, Ahlakı, vicdanı, basiretleri buna el vermez.”

mezitliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu