Haber

Birce Akalay’dan Kılıçdaroğlu paylaşımı

Cumhur İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan ile Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 28 Mayıs’ta yapılan ikinci tur seçimde yarıştı. 28 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan zafere ulaştı.

Seçim sonucuyla ilgili sosyal medyada yapılan paylaşımlardan biri de oyuncu Birce Akalay’dan geldi.

Akalay Kılıçdaroğlu’nu paylaşan, şunları yazdı:

“Sayın Kemal Kılıçdaroğlu size tüm kalbimle teşekkür ediyorum. Bir sanatçı olarak siyasetten bağımsız, yürekten bir teşekkür olarak bilinmesini isterim.

“Teşekkürler”

Gururla duyduğum ALTI OK ideolojisi, geçmişteki tüm yanlışlarınıza rağmen, yeniden yeşerttiğiniz umut için, bilginin ışığında barışçıl bir yolda koşulsuz ışık ve heyecanla bizleri yeniden donattığınız için karşınızda duruyor. ülkemizin bekası ve refahı için tüm halkımızı kapsayan ebedi birlik ve varlığımız içimizdedir. Bunu tüm gençlerimizin zihninde yaşayıp tazelediğiniz için teşekkür ederiz.

Katılmış olduğunuz açık oturumda arkanızdan takip eden ülkemizin kurucusu Ulu Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün iznini bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

“Sağlığınız yerinde olsun”

Sevgi ve adalet bizim sonsuz yolumuzdur. Her zaman böyle olacak. Aslında ihtiyacımız olan gücün adresini biliyoruz. Çalışmaya devam edeceğiz. Orada ol, teşekkür ederim. Başarınız ve sağlığınız daim olsun. Sevgi ve saygılarımla.”

kebanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu