Yaşam

Babam ve Oğlumun Deniz’i büyümüş delikanlı olmuş! Genç oyuncu yaptığı değişiklikle dikkat çekiyor

Küçük yaşta oyunculuğa başlayan ve Babam ve Oğlum, Bez Bebek, Çocuk, Leyla ve Mecnun gibi projelerdeki başarılı performansıyla tanınan Ege Tanman, genç bir çocuk oldu. Genç yaşta gösterdiği başarı ile ün yakalayan oyuncu, değişimiyle de gündeme geldi.

SON DURUM DİKKAT ÇEKTİ

Babam ve Oğlum filmindeki ağlama sahneleriyle gönülleri fetheden Tanman, Instagram hesabından sık sık fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor. 24 yaşına giren oyuncu, uzayan boyu ve sakalıyla dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medyada geniş bir hayran kitlesine sahip olan Tanman, takipçilerinden tam not alıyor.

BABAM VE OĞUL FİLM İÇİN NASIL SEÇİLDİ?

Genç oyuncu Ege Tanman, “Baba ve Oğul” filmine babası sayesinde seçildiğini belirterek, şunları söyledi: “Eski fotoğrafları karıştırırken babamın Çağan Irmak’a çekim sırasında attığı e-postaya ulaştım. Baba ve Oğul cast süreci.Abimin asistanı babamı aradı görüşmeye davet etti.Görüştükten sonra herşey çok güzel oldu ölçülerim alındı ​​ama bir süre sonra arayıp bu konuda benimle çalışamayacaklarını söylediler Bu projeyi canı gönülden istediğimiz gibi, benim için oynayacak arkadaşın aklına ezber fikri geldi, o yüzden yine ben seçildim.Ardından bir hafta boyunca Hasibe Eren ile senaryoyu ezberledik.Çekim anlarında, tüm ekibin doğallığı, Çağan abinin samimiyeti ve usta oyuncularla oynamanın keyifli ciddiyeti ile bu tarz işler ortaya çıktı.Özellikle bu yolda bana güvenen babam Serdar Tanman’a, sevdiğim ve sevdiğim Çağan Irmak’a. eski sevgili olarak almak rol arkadaşlarıma ve set ekibime çok teşekkür ederim.”

İşte Ege Tanman’ın son hali…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu