Haber

AK Parti Tin, Kahramanmaraş’ta çocukları yalnız bırakmadı

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Kahramanmaraş’ta depremzedelerle görüşmesinin ardından gönüllü kurtarma ekiplerini ziyaret ederek vatandaşlara ikramda bulundu.

Kahramanmaraş’ta yaşanan depremlerin ardından AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, bölgedeki temaslarını kesintisiz sürdürüyor. Birçok il gezerek zayıflayan Milletvekili Tin, son olarak Kahramanmaraş’a gitti. Burada birçok yeri ziyaret eden Milletvekili Tin, “Kahramanmaraş’ta Türk Kızılayı Denizli, Merkezefendi ve Pamukkale Şubelerimiz sahada yoğun bir şekilde çalışıyor. Kızılay ile vatandaşlarımıza ikramlarda bulunduk. Biraz zaman alacak ama yapacağız. Yüreğimizdeki bu derin yarayı hep birlikte saralım. Hizmette yarışanlara minnettarız.” .

Çocukları da unutmayan Milletvekili Tin, “Kahramanmaraş’ta deprem çadır kentlerinde çocuklarımız için oyun alanları oluşturuldu. Onlar bizim ortak paydamız ve en kıymetlimiz. Devletimiz ve milletimiz afetin yaralarını el birliğiyle sarmaya çalışıyor. kalp.

Gönüllü arama kurtarma gruplarını da ziyaret eden Milletvekili Tin, “Denizlili gönüllüleri Kahramanmaraş’ta ziyaret ettik. Onlar, deprem felaketinin yaşandığı ilk andan itibaren arama kurtarma ve insani yardım çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar. büyük fedakarlık. Allah razı olsun.” sözlerini kullandı. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu