Haber

AK Parti Milletvekili Adayı Mete, vatandaşların bayramını Bodrum’da kutladı

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Kadem Mete, seçim çalışmaları kapsamında Bodrum’u ziyaret ederek vatandaşların bayramını kutladı.

Mete, Bodrum Seçim Uyum Merkezi’nin Muğla’nın ilçelerinde 14 Mayıs seçimleri için yaptıkları çalışmalar kapsamında hazırladığı program çerçevesinde ilk olarak Bodrum Karslılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

İlgili Makaleler

Başkan Kasım Aydın ve üyelerle kutlama yapıp sohbet eden Mete, taleplerini dinledi. Mete, üyelerle yaptığı sohbette AK Parti hükümetini kimlerin istemediğine bakıldığında bu seçimlerin ne kadar değerli olduğundan bahsetti.

Bodrum Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Mete, Başhekim Op.Dr. Oğuz Berkan Şahin, maske ve sosyal mesafeye dikkat edilerek yetkililerle birlikte tedavi altına alınan hastaların bayramını kutlayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ziyarette tedavi için görevde olan İngiliz bir çiftle de yakından ilgilenen Mete, Türkiye’nin sağlık alanında en güzel ülkelerden biri olmasının yanı sıra vatandaşlarına en ekonomik sağlık hizmetini sunduğunu söyledi.

Hastane ziyaretinin ardından Turgutreis Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşların bayramını kutlayan Mete, SS. Turgutreis 64 Nolu Minibüs ve Otobüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Şadi Karadağ ve üyeler taleplerini dinledi.

Başta belediyelerden olmak üzere üyelerin şikayetleri üzerine Mete, “AK Parti belediyelerinde sorunu olmayan şoför esnafımızın Muğla’da sorunları var ama çözüm üreten belediye yok” dedi. değerlendirmesini yaptı.

Bodrum Karadeniz Derneği Başkanı Sefer Çelik ve üyelerle dernek binasında bir araya gelen Mete, bir süre sohbet etti.

Mete’ye AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Hacı Kolda, Kadın Kolları Başkanı Elmas Özsert, Gençlik Kolları Başkanı Okan Kalaman, AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Tarık Taşdemir, Bodrum SKM Lideri Nejmettin Çiftçi ve örgüt üyeleri eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu